27 Nisan 2015 Pazartesi

Bu Yaza Damgasını Vuracak Üçlü Kol Bileziği // Arm Slave Harness Chain Upper Cuff Armband Bracelet Bangle

altın kol bileziği

Çok şık altın kaplama üçlü kelepçe stili kol bileziği. Ne kadar sade giyerseniz giyin, bu aksesuar ile dikkatler üzerinizde olacak.

Altın kaplama, 25 cm uzunluğunda 3 adet bilezik ve zincirinden oluşan bu set bu yaz ses getireceğe benzer. İster plaj modası, ister akşam bir yaza merhaba partisi veya bir açıkhava düğünü... İstediğiniz her mekana veya her organizasyona kolaylıkla uydurabileceğiniz bir ürün.

Detaylar Dükkanda..

Gold Plated Arm Slave Harness Chain Upper Cuff Armband Bracelet Bangle

15 Nisan 2015 Çarşamba

Bu Koca Kafalı Kızlar çok mu tatlı ne?


Kardeşim bir keresinde "artık bi ben kaldım kaplamadığın" demişti bana. O kadar doğru söyledi ki, kendimi durduramıyorum. Hem dekupaj yapmaya hem de birşeyleri kaplamaya ve yeni şeyler yaratmaya bayılıyorum. Hele yeni keşifler beni daha da heyecanlandırıyor. Bu koca kafalı, nokta gözlü kızlar da yeni keşfim. Aslında epeydir internette resimleri ve maket bebekleri dolaşan bu figürlere bayıldım. Deliler gibi planlar kuruyorum kendileri üzerinde:)) Kendileri Gorjuss ürünüdür.

İlk denemem bu minnoşlarla yeni not defterleri yapmak oldu. Anneler ve kızları ve kızkardeşler temalı bu iki defteri sizin de çok beğeneceğinizi düşünüyorum.

defterlerin ön tarafı

bu da arka tarafları


Yakında farklı konseptlere ait yeni defterlerle karşınızda olacağım.

Yavaş ama emin adımlarla...:)

9 Nisan 2015 Perşembe

Çay Poşetinizin Çayınızın İçine Düşmesine Son!

Evet eveeet, biliyoruuum. Hepimizin "en büyük" derdi:)))

Şaka bir yana, sizinle çok sevimli birkaç aksesuar paylaşacağım. Çayseverlerin ve aksesuar meraklarının seveceğinden eminim bunları. Şimdiden Salyangozun Yerinde de yerlerini aldılar zaten.

Hepimizin kurtarıcısı oluyor değil mi poşet çaylar? İş yerimizde, ofiste, evde yalnızken, demlemeye üşendiğimiz zamanlarda hemen elimizi attığımız farklı aromalardaki seçenekleriyle nam-ı diğer sallama çaylar veya poşet çaylar.

İşte bu poşetçikler, bazen çay kupamıza veya bardağımıza koyduğumuzda; üzerine sıcak suyu dökerken "cumburlop" çayın içinde buluveriyorlar kendilerini. Ucundaki kağıdın çayın içine düşmesi ve sonra onu almaya çalışmak da hoş olmuyor. O yüzden bu sorunu hafife almayan üreticiler çeşitli  eğlenceli çay poşeti tutucular icat ettiler. Örneklerini zaten gördüğünüze eminim daha önce.

Ben de hem kendime verdiğim birkaç siparişi, hem de Salyangozun Yerinde satışa sunulan ürünleri paylaşmak istedim sizlerle. Önce silikon ürünlerle başlayalım. Bir sonraki konumuzda da paslanmaz çelikten olanlara yer vereceğim.

çay poşeti tutucu

 
Bu salyangozcuklar benim favorim. Zaten salyangoz oldukları için kazandılar kalbimi o ayrı konu. Ama hem minnoş hem sevimli hem de pratikler.

teabag holder
bu keyfine düşkün bayı da tanıştırayım:işte karşınızda Bay Çay Süzücü, Mr. Tea leaf strainer filter. Şu tavırlara da bakın hele:))


deniz canlılarıyla devam edelim derim ben. Sudan çıkmaya çalışsan bu ayıbalığına ne dersiniz peki?peki ya şu şişko balina ve koca kafalı ahtapota? ne kadar sevimliler öyle değil mi?

Beatles'ın dediği gibi "We all live in a Yellow Submarine"...

bir de beyaz ve siyah kuğularımız süzülsün çayımızın üzerinde, dingin dingin...
 bir de saksıda çiçeklerimiz var tabi, tut yaprağında çek yukarı:) sonra hoop tekrar saksıya..

rock'n brew demişler boşuna mı?:) gitar eşliğinde çay içmek de ayrı olsa gerek:)


baykuşumuz ve normal bir çay poşetimiz de mevcut. İkisi de aynı şekilde kullanışlı..bu silikon tavşansa acayip fonksiyonel. Bakın bir de nasıl kendi çöpünü taşıyor. Aferin ona:)

uzay çağında roketli çay içmek de başka bir zevk!


aman ha T-Rex'ler kovalamasın sizi dikkat! dinazor meraklıları bu sizin için.Türkiye'de en yaygın olarak satılan ürünlerden bu limon dilimleri ve çilekler. Bu ürünü zaten daha önce paylaşmıştım. Bunlar da içerisine istediğimiz yaprak çayı koyabilmek açısından oldukça kullanışlı.

Bir diğer gönderimde biribirinden eğlenceli paslanmaz çelikten yapılmış çay tutucularını ve filtrelerini görmek için takipte kalın..

Dükkanın websitesine gitmek için Salyangozun Yeri
Dükkanın facebook sayfası için Salyangozun Yeri Facebook
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...